Nasza najlepsza „dziesiątka”

14 kwietnia 2016, 25 uczniów Gimnazjum nr 1 w Miechowie wzięło udział w pierwszym etapie XVI edycji Międzyszkolnego Konkursu z Języka Angielskiego. Jak co roku konkurs został zorganizowany i przeprowadzony przez p. Barbarę Borucką i p. Krzysztofa Drdzenia. Konkurs składał się z części pisemnej i zawierał zadania sprawdzające wiadomości leksykalne, gramatyczne oraz z umiejętność rozumienia tekstu pisanego.Dziesięciu najlepszych uczniów z klas pierwszych, drugich i trzecich będzie reprezentować naszą szkołę w eliminacjach międzyszkolnych, które odbędą się 19 maja br w naszym gimnazjum przy współpracy i pod patronatem Szkoły Językowej Państwa „Hajek”. Konkurs ten wpisał się już na stałe w harmonogram pracy Gimnazjum nr 1 im. Macieja Miechowity w Miechowie i cieszy się dużą popularnością wśród uczniów.

Lista osób, które zakwalifikowały się do drugiego etapu konkursu:

Kamil Rosołek kl. III b, Angelika Micuła kl. II a, Grzegorz Rzepecki kl. III a, Jakub Wodnicki kl. II a, Kamil Kopeć kl. III a, Kamila Krzykawska kl. II a, Karol Krzykawski kl. III a, Natalia Morawska kl. I a, Jakub Stawiarski kl. I a i Weronika Jarno kl. II a

pani Barbara Borucka