Szkolne obchody Święta Edukacji Narodowej

Dnia 16.10.2015r. odbyły się w naszej szkole obchody Święta Edukacji Narodowej. Z tej okazji Dyrektor Gimnazjum Pani Zofia Piechowicz wręczyła w obecności całej społeczności szkolnej nagrody dla wyróżnionych nauczycieli i pracowników szkoły.

Pani Dyrektor Zofia Piechowicz pogratulowała także nauczycielce pani Helenie Jeżów, i dwóm pracownicom obsługi: pani Małgorzacie Karze i pani Halinie Kowal - otrzymania złotego medalu za wieloletnią służbę. To oznaczenie otrzymują od Prezydenta RP pracownicy edukacji za wieloletnią pracę. Gratulacje otrzymali także nauczyciele nagrodzeni przez Burmistrza G i M Miechów: pani Marta Szarek i pan Krzysztof Drdzeń.

Podczas uroczystości Pani Dyrektor przypomniała o ostatnich osiągnięciach Gimnazjum, m.in. przyznaniu nam certyfikatu „Lepsza szkoła” oraz nawiązaniu współpracy z Instytutem Fizyki UJ.

Wszyscy nauczyciele i pracownicy szkoły otrzymali życzenia od uczniów, Rady Rodziców oraz Burmistrza Dariusza Marczewskiego.

Uroczystość uświetnili swoimi występami utalentowani uczniowie naszego Gimnazjum. Bogaty i atrakcyjny program artystyczny przygotowali pod kierunkiem Jolanty Piwowarskiej – Bazior i Dariusza Szlachowskiego .

pani Małgorzata Moskwa