Już po egzaminach

W dniach 18 - 20 kwietnia w naszej szkole, podobnie jak w całej Polsce, odbyły się egzaminy uczniów klas trzecich. Podczas egzaminacyjnego maratonu sprawdzano w sumie wiedzę z dziewięciu przedmiotów. Po raz kolejny najtrudniejszy dla uczniów naszej szkoły był egzamin z przedmiotów przyrodniczych, a tylko niewiele łatwiejszy – z matematyki. Zaskoczeniem dla wielu uczniów był znaczny stopień trudności egzaminu z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym. Nie narzekali jedynie uczniowie z klasy III a, którzy uczyli się tego przedmiotu w dwukrotnie większym wymiarze godzin. W każdym razie to, co dla trzecioklasistów najtrudniejsze – już za nimi. Teraz pozostaje tylko postarać się o jak najlepsze oceny na świadectwie ukończenia szkoły.

pani Małgorzata Moskwa