Życie szkoły

English Ace

W tym roku, po raz XV odbył się ogólnopolski konkurs języka angielskiego English Ace. Uczniowie naszej szkoły z klas II B, III C i III E w dniu 11 marca br. mogli zmierzyć się z zadaniami w tym konkursie. Gimnazjaliści rozwiązywali zadania zamnknięte przez 45 minut.

Konkurs jest organizowany w ramach programu edukacyjnego Łowimy Talenty , który jest formą wsparcia szkół w zakresie odkrywania i rozwijania uzdolnień dzieci i młodzieży. Tematem tegorocznej edycji była historia Wielkiej Brytanii.

Inicjatywa promuje talenty i osiągnięcia uczniów oraz pomaga im kształtować ważne kompetencje osobiste, motywować do rozwijania sprawności językowych i podejmowania intelektualnych wyzwań.

Na rozwiązanie całego testu uczniowie mieli 45 minut, ale sądząc po doskonałych humorach w których opuszczali salę i tym, że ukończyli test przed czasem, doskonale sobie z nim poradzili.

Pozostaje zatem czekać na wyniki, których możemy się spodziewać za około 6 tygodni oraz nagrody, bowiem w konkursie nie ma przegranych.

Trzymamy kciuki za naszych gimnazjalistów!

pani Agnieszka Gryla

Program GIODO

Szlachetna paczka

Współpraca z Instytutem Goethego

Szkoła Promująca Bezpieczeństwo

Pomoc innym

Lepsza Szkoła

Wykonanie: Dorota Gajos