"BLUE ANGELS" w Racławicach

W dniu 21 czerwca w Racławicach Kościuszkowskich odbył się kolejny już Piknik Rodzinny pod nazwą "Rodzinna Niedziela", w której wziął udział zespół cheerleaders z naszego Gimnazjum.

Uczennice i uczniowie zaprezentowali kilka układów tanecznych, za które zostali wielokrotnie nagradzani gromkimi brawami. Także zespół "POD PRESJĄ" – uczęszczający na zajęcia artystyczne pokazał na co go stać z układem tanecznego aerobiku, zapraszając wszystkich zgromadzonych do wspólnej zabawy.

Nasza młodzież świetnie bawiła się podczas pikniku, biorąc udział w wielu konkursach. Szczególne zainteresowanie wzbudziły zawody w przeciąganiu liny, wywołując niejednokrotnie uśmiech na twarzach zawodników.

Opiekunka zespołu "BLUE ANGELS" pani Beata Dubrownik zorganizowała także pokaz psów ras różnych na pikniku, będący nie lada atrakcją, nie tylko dla najmłodszych, ale również dla starszej publiczności.

Tegoroczny Piknik Rodzinny w Racławicach można uznać za udany, mimo kapryśnej momentami aury, zaś zespół cheerleaders staje się coraz bardziej rozpoznawalny w środowisku lokalnym.

pani Agnieszka Gryla