Życie szkoły

Wielki sukces miechowskich piłkarek - III miejsce w województwie

Dnia 17.11.2015r. odbyła się w hali sportowej MOSiR w Nowym Sączu Wojewódzka Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Halowej Dziewcząt 2015/2016. Wzięła w nich udział drużyna dziewcząt z Gimnazjum nr 1, która wcześniej wygrała turniej rejonowy w Krzeszowicach. Nasze piłkarki wywalczyły w tych zawodach III miejsce!

Drużyna piłki nożnej dziewcząt po losowaniu trafiła do grupy A i rozegrała mecze z reprezentacjami Gimnazjum nr 7 w Krakowie oraz Gimnazjum w Osieku, a następnie awansowała do szerokiego finału, po którym zliczano także wyniki z gier grupowych.

W rezultacie miechowianki zajęły III miejsce, a wyprzedziły je drużyny z Gimnazjum w Tenczynie (I m.) oraz z Gimnazjum nr 7 w Krakowie (II m.)

Drużynę miechowskiego Gimnazjum reprezentowały: Emilia Nastarowska, Natalia Nastarowska, Nikola Komenda, Patrycja Komenda, Sara Banach, Wiktoria Banach, Magdalena Jasińska, Emilia Gawlikowska, Julia Motyka, Katarzyna Sroka i Kinga Longa. Gole w nowosądeckim turnieju zdobyły: Sara Banach, Wiktoria Banach, Emilia Gawlikowska, Patrycja Komenda i Natalia Nastarowska.

Trenerami piłkarek są: pan Dariusz Skrzyniarz i pan Piotr Król.

Gratulujemy sukcesu trzeciej drużynie w województwie małopolskim!

pani Małgorzata Moskwa


Program GIODO

Szlachetna paczka

Współpraca z Instytutem Goethego

Szkoła Promująca Bezpieczeństwo

Pomoc innym

Lepsza Szkoła

Wykonanie: Dorota Gajos