Mistrzostwa w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców

W dniu 29.10.2015 r. w Gimnazjum Nr 1 w Miechowie odbyły się Mistrzostwa Miasta i Gminy Miechów w Indywidualnym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców. Organizatorem zawodów był Uczniowski Klub Sportowy "Spartakus" działający przy Gimnazjum Nr 1 w Miechowie.

Gry zostały rozegrane w kategorii dziewcząt i chłopców z klas I - III gimnazjum w systemie " każdy z każdym " w grupach. Walka była bardzo zacięta. Zawodnicy dali z siebie wszystko i po długich oraz ciężkich zmaganiach w finale walczyli o zwycięstwo najlepsi zawodnicy z poszczególnych grup.

W grupie dziewcząt
I miejsce zajęła Marlena Idzik
II miejsce Marcelina Góral
III miejsce III Aneta Antos

Natomiast wśród chłopców najlepszymi okazali się:
I miejsce Mateusz Świątek
II miejsce Kacper Skibka
III miejsceKamil Pigulak

Zwycięzcy zostali nagrodzeni pucharami ufundowanymi ze środków Gminy i Miasta Miechów, w ramach realizacji zadania publicznego p.n. " Upowszechnienie kultury fizycznej i sportu na terenie miasta Miechów " i będą reprezentować nasze gimnazjum na zawodach powiatowych w listopadzie b.r.

Zawody w ramach gimnazjalnego projektu edukacyjnego przygotowałai przeprowadziła pani Marta Szarek wraz z uczniami: Wojciechem Banachem, Sebastianem Śliwoniem, Dawidem Stawiarskim, Dariuszem Miłkiem, Jakubem Kardasem i Pawłem Bańbułą.

Naszym zwycięzcom bardzo gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych!

Paweł Bańbuła