Turniej wiedzy ekonomicznej

15 maja 2015 r. uczniowie Gimnazjum Nr 1 w Miechowie wzięli udział XVI edycji Ogólnopolskiego Międzygimnazjalnego Turnieju Wiedzy Ekonomicznej. Do finału konkursu zakwalifikowali się: Kacper Wodnicki, Jan Doniec i Michał Kurczych. A nasza szkoła zajęła 7miesce w rankingu gimnazjów.

Uczniowie mieli za zadanie napisanie testu z zakresu wiedzy ekonomicznej.Gimnazjaliści zmagali się z zadaniami 90 minut.

Później konkursowicze zostali zabrani na spacer po Pińczowie, podczas którego zwiedzili najciekawsze zakątki miasta. W tym samym czasie nauczyciele sprawdzali prace konkursowe.

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz upominki książkowe. Dziękujemy organizatorom za wspaniałą organizację i atmosferę.

Opiekunami merytorycznymi uczniów byli: pani Alina Kmita i pan Jarosław Naziemiec.