Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym

25 maja 2015r. w naszym gimnazjum miał miejsce szkolny etap Powiatowego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym, organizowanym przez Zespół Szkół Nr 1 w Miechowie

Do szkolnych eliminacji przystąpiło 25 uczniów z klas pierwszych i drugich, którzy rozwiązywali 24 zadania testowe.

Do etapu powiatowego zakwalifikowało się troje uczniów: Kamil Piceluk z klasy 1c, Agata Florek z klasy 2a, Ewa Grzywnowicz z klasy 2b. Reprezentowali oni gimnazjum 3 czerwca 2015r. w Zespole Szkół Nr 1.

W etapie powiatowym w kategorii szkoły gimnazjalne wzięli udział uczniowie z 9 gimnazjów z powiatu miechowskiego. Nasi uczniowie zajęli czwarte miejsce i wyróżnienie.

Uczniów do konkursu przygotowywali nauczyciele wiedzy o społeczeństwie Małgorzata Dziura i Dariusz Skrzyniarz. Nad przebiegiem etapu szkolnego czuwała pani Małgorzata Dziura.

pani Małgorzata Dziura