„Ku wolnej Polsce”

Jak co roku uczniowie naszego Gimnazjum wzięli udział w konkursie „Ku wolnej Polsce” organizowanym przez Szkołę Podstawową w Bukowskiej Woli pod patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty. Celem tego ogólnopolskiego konkursu jest upamiętnienie wysiłku polskich żołnierzy walczących na wszystkich frontach II wojny światowej.W kategorii praca plastyczna wykonana dowolną techniką II. miejsce przypadło Julii Skrobisz z klasy III b, III. miejsce – Urszuli Motyce z klasy III a, natomiast Remigiusz Siwiec z klasy III b otrzymał wyróżnienie. W drugiej kategorii konkursowej, jaką były prezentacje multimedialne, uczeń klasy III b Jakub Biernacki zajął I. miejsce.

Uczniowie otrzymali nagrody 5 czerwca podczas uroczystych obchodów 75. rocznicy utworzenia Samodzielnej Brygady Strzelców Karpackich oraz 150. rocznicy powstania Szkoły w Bukowskiej Woli. Nagrodzonym uczniom towarzyszyła ich opiekunka i nauczycielka historii pani Małgorzata Dziura.

panie Małgorzata Dziura i Małgorzata Moskwa