Warto pomagać! - wolontariat młodzieży gimnazjalnej

17 maja br. uczniowe z Gimnazjum nr 1 w Miechowie po raz kolejny wzięli udział w wolontariacie na rzecz miechowskiego hospicjum. Kwestowali, aby pomóc Hospicjum Bł. Jabłońskiej

Ubrani w żółte koszulki: Karol Krzykawski, Mikołaj Szwaja, Justyna Atłas, Agata Florek, Julia Kluza, Weronika Iskra, Aleksandra Nastarowska, Klaudia Sepielak, Weronika Bogacz oraz Oliwia Durman i Małgorzata Bielawska - uczniowie drugich klas naszego gimnazjum, kwestowali przed Bazyliką Grobu Bożego w Miechowie.

-" Pomaganie to super sprawa. Czuję się taka szczęśliwa, kiedy myślę, że mogę pomóc ludziom."- mówi jedna z uczennic uczestniczących w wolontariacie.

-"Warto pomagać! Za rok na pewno chętnie weźmiemy udział w tym wolontariacie."

Nasi uczniowie oraz nauczyciele zawsze z ochotą biorą udział w wielu wolontariatach. Naprawdę warto pomagać.

pani Dorota Małodobry <-2015/p>